Lysienie-Plackowate.pl

Najlepsze tabletki na włosy

Silne, piękne i lśniące włosy nie są dane nam raz na zawsze. Ich kondycja podlega ciągłym zmianom i wahaniom. Tak, jak my zmieniamy się na przestrzeni lat: psychicznie i fizycznie, tak również nasze fryzury dają znać o zmianach zachodzących w naszym organizmie. Gdy jesteśmy zestresowani, źle się odżywiamy, włosy wypadają, a w dzieciństwie szybko rosną, sprawiając, że łatwo można z ich pomocą spleść gęste i zadziwiające warkocze. Ze względu na te ciągłe zmiany wyglądu fryzur na różnych etapach życia włosy potrzebują różnej formy wsparcia.

Najlepsze tabletki na włosy – czy takie istnieją?

Czy istnieją najlepsze tabletki na włosy? Na samym wstępie należałoby zauważyć, że to temat dyskusyjny. Na różnych etapach życia oraz w różnych sytuacjach możemy mieć rozmaite potrzeby. Czasami potrzebne są specyfiki wzmacniające włosy, innym razem nawilżające je od środka, jeszcze kiedy indziej zapobiegające łysieniu. Z tego powodu nie każde tabletki na włosy mogą być wskazane dla wszystkich. Z drugiej strony wśród szerokiego asortymentu są też takie propozycje, które zdobywają rekomendacje od wielu osób i dlatego można nazywać je najlepszymi. To, że są one tak dobre, nie oznacza jednak, że będą one równie dobre dla wszystkich. Im jednak zdobywają wyższe noty, tym bardziej prawdopodobne, że zadowolenie z nich w danym konkretnym wypadku będzie wystarczające. Tak należałoby traktować poniższy zbiór najpopularniejszych tabletek na włosy. Zostały wyróżnione te, które cieszą się najlepszą opinią.

Procerin

Gdy wiele osób myśli o tabletkach na włosy, ma przed oczami preparat o nazwie Procerin. Jest to zestaw, który dodatkowo wzbogacony jest o serum/piankę, polecaną do stosowania na zewnątrz: na skórę głowy. W ten sposób łączy się kurację od środka, z tą, która może być stosowana miejscowo i uzyskuje się najlepsze efekty.

Procerin to preparat rekomendowany panom, którzy chcą poradzić sobie z problemem, jakim jest łysienie androgeniczne. Działa w ten sposób, że blokuje połączenia szkodliwych cząsteczek DHT z mieszkami włosowymi. Włosy są silniej przytwierdzone, nie wypadają, a fryzura w kilka tygodni staje się zdecydowanie bardziej gęsta.

Procerin oprócz łysienia na tle hormonalnym może poradzić sobie także z wypadaniem włosów spowodowanym nadmiernym stresem, przepracowaniem oraz ubogą dietą niedostarczającą cennych substancji odżywczych i witamin.

Provillus

Provillus to preparat, który ma w składzie Minoxidil substancję o udowodnionej skuteczności działania. W ten sposób pozwala nie tylko blokować wypadanie włosów, ale zapewnia również stymuluję ich ponownego wzrostu: szczególnie na czubku głowy.

Provillus to preparat o zatwierdzonym działaniu, rekomendowany przez restrykcyjną amerykańską Food and Drug Administration zarówno jako środek zapobiegający łysieniu, jak i pozwalający odzyskać utracone włosy.

Dodatkowa zaleta preparatu o nazwie Provillus to zaproponowanie dwóch wersji preparatu: dostosowanych do potrzeb kobiet oraz mężczyzn. Producent pewny wysokiej jakości swojego produktu zapewnia 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Advecia

Podobnie do powyższych preparatów działa także Advecia, suplement, który powoduje blokadę wypadania włosów oraz jednocześnie stymulację nowych kosmyków do wzrostu. Preparat ma przy tym uniwersalne zastosowanie, może być stosowany zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, skutecznie radząc sobie z problemem nadmiernego wypadania włosów.

Jak działanie tego preparatu wygląda w szczegółach? Bardzo prosto. Podstawa to redukcja wydzielania enzymu 5 alfa reduktazy, po drugie w trakcie stosowania preparatu Advecia - dochodzi do aktywacji pracy mieszków włosowych.

Bardzo szczegółowo dobrany skład pozwala stosować preparat bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, co czyni go bardzo uniwersalnym oraz bezpiecznym w stosowaniu nawet przez kilka miesięcy.

Advecia w związku z wysoką skutecznością działania również została objęta 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, z której bez problemu można skorzystać, mając pewność, że zainwestowane fundusze nie zostaną zmarnowane.

Skrzypovita

Skrzypovita w przeciwieństwie do powyższych preparatów to nie suplement diety typowo stosowany na wypadanie włosów, ale preparat, którego celem jest wzmocnienie kondycji pasemek oraz poprawa ich wyglądu, co sprawia, że w pośredni sposób można uniknąć ich wypadania, ale tylko w tych sytuacjach, kiedy do utraty włosów dochodziło na skutek ich łamania oraz niewystarczającego odżywienia.

Skrzypovita to unikalna formuła zawierająca skrzyp polny, pokrzywę, kolagen i kwas hialuronowy. Za ich pośrednictwem można uzyskać efekt pobudzenia komórek do systematycznego odnawiania, poprawę nawilżenia skóry, wzmocnienie włosów, skóry i paznokci. Podobny skład do popularnej Skrzypovity można odnaleźć również w innych preparatach, na przykład w tabletkach Mega Krzem. Generalnie na rynku nie brakuje suplementów diety, które można stosować w celu poprawy kondycji włosów. Jest ich sporo i każdy kupujący ma w czym wybierać. Trochę mniejsze możliwości mają osoby poszukujące dobrych tabletek na wypadanie włosów, jednak i w tym wypadku po zorientowaniu się w temacie, można wybrać propozycję, która spełni nasze oczekiwania.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Ocena
klientów
Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. ViviComb 2485 zł 10/10 grzebień laserowy ViviComb.pl 5/5
2. Procerin 306,90 zł 9/10 kapsułki i pianka NuviaLab.pl 5/5
3. NR-07 139 zł 9/10 płyn NR-07.pl 5/5
4. Revita 143,22 zł 5/10 szampon SzamponRevita.pl 5/5
5. Spectral.DNC-L 175 zł 8/10 spray VitaLab.pl 4/5

Artykuły na temat: porost włosów