Lysienie-Plackowate.pl

Przeszczep włosów – cena

Problem łysienia czy wypadania włosów jest uznawany współcześnie za problem społeczny. Wiele osób nie tylko martwi się pogorszeniem wyglądu, ale przez to wycofuje się z jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich. Dlatego tak ważne jest odzyskanie utraconych włosów lub zapobieganie ich nadmiernemu wypadaniu.

Przeszczep - skuteczna metoda walki z łysieniem

Metod leczenia łysienia jest wiele, niemniej jednak, kiedy wszystkie inne zawodzą, najpewniejszym rozwiązaniem pozostaje transplantacja, czyli przeszczep. Jeżeli chodzi o męska populację to jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii kosmetycznej. Oczywiście gabinetów, które mają w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów, jest na polskim rynku wiele, niemniej jednak należy się dobrze zastanowić przy wyborze jednego z nich.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze?

W czasie dokonywania selekcji, powinno się wziąć pod uwagę techniki, jakimi posługuje się dany gabinet, indywidualne predyspozycje pacjenta, jego historie choroby oraz oczywiście cenę.

Rodzaje zabiegów i ich cena

Przeszczep tkanki
Najpierw włosy poddaje się dokładnej analizie i z tych, którymi dysponujemy, można pobrać około 50% mieszków (inaczej cebulek włosowych), które nie są dotknięte niebezpieczeństwem wypadnięcia. Mieszki te wraz z okalającą częścią tkanki lekarz w czasie zabiegu przeszczepia w miejsca ubytku. Dzięki wykorzystaniu własnej tkanki, przeszczep ma ogromne szanse na przyjęcie się i produkcje włosów przez całe życie. Ze względu na pobranie tkanki skórnej, w tej metodzie nie jest możliwa transplantacja dużych obszarów. Zazwyczaj zabieg trwa około dwóch godzin a jego cena waha się od 4 tysięcy wzwyż.

Transplantacja punktowa
Inną formą transplantacji jest przeszczepianie samych mieszków włosowych, Jest to tak zwana transplantacja punktowa. W tej metodzie możliwe jest częściowe lub całkowite przeszczepienie. W zależności od ilości przeszczepianych punktów uzgadniana jest cena – zazwyczaj wynosi ona około 6 złotych za jeden punkt – mikrograft. Czas zabiegu zależny jest również od ilości wszczepianych punktów. Poniższe liczby pozwalają na ustalenie szacunkowej ceny zabiegu z zależności od stanu owłosienia głowy przed operacją:

  • małe zakola-250 - 400 punktów, średnie zakola- 400 - 550 punktów, duże zakola- 550 - 700 punktów,
  • mała łysina czołowa-500 - 700 punktów, średnia łysina czołowa-700 - 1000 punktów, duża łysina czołowa-1000 - 1200 punktów,
  • mała łysina górnej powierzchni głowy-1000 - 1500 punktów, średnia łysina górnej powierzchni głowy - 1500 - 2000 punktów, duża łysina górnej powierzchni głowy - 2000 - 3000 punktów,
  • mała tonsura - 350 - 500 punktów, średnia tonsura - 500 - 750 punktów, duża tonsura - 750 - 1000 punktów.

ViviComb - skuteczna alternatywa

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z tak radykalnej metody, jaką jest przeszczep, polecana jest nowatorska metoda zastosowania laserowego grzebienia. ViviComb, bo o nim mowa to laserowy grzebień, który powstrzymuje łysienie, stymuluje porost włosów i zwiększa ich gęstość, dzięki zastosowanej metodzie LLLT (Low Level Laser Therapy), polegającej na działaniu czerwonej wiązki lasera na organizm.

W ten sposób zwiększa się produkcja ATP (adenozynotrifosforan). W rezultacie prowadzi to do zwiększenia metabolizmu i aktywności komórek. ViviComb zapewnia materiał budulcowy i energię do przekształcania i ożywiania osłabionych mieszków włosowych, co prowadzi do poprawy zdrowia włosów, powstrzymuje ich utratę i stymuluje porost.

Pełne efekty można zauważyć po 12 tygodniach stosowania, jednak już w pierwszych ośmiu można zaobserwować znaczną redukcję w utracie włosów. W tym czasie włosy stają się również mocniejsze i grubsze.

ViviComb to naprawdę rewelacyjny produkt i dobra alternatywa dla transplantacji.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Ocena
klientów
Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. ViviComb 2485 zł 10/10 grzebień laserowy ViviComb.pl 5/5
2. Procerin 306,90 zł 9/10 kapsułki i pianka NuviaLab.pl 5/5
3. NR-07 139 zł 9/10 płyn NR-07.pl 5/5
4. Revita 143,22 zł 5/10 szampon SzamponRevita.pl 5/5
5. Spectral.DNC-L 175 zł 8/10 spray VitaLab.pl 4/5

Artykuły na temat: porost włosów