Lysienie-Plackowate.pl

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów to zabieg polegający na pobraniu fragmentu skóry z okolicy głowy, na której odbywa się stały wzrost włosów. Miejsce pobrania materiału nazywane jest okolicą dawczą, natomiast fragmenty pobiera się z tyłu i boków głowy. Korzystając z powiększenia, fragmenty tnie się tak aby zawierały pojedyncze zespoły mieszkowe, składające się od 1 do 4 włosów lub kilka zespołów od 3 do 6 włosów. Następnie w precyzyjny sposób umieszcza się fragmenty w okolicy przerzedzonej – biorczej. Zachowuje się ten sam kąt wzrostu włosa a sam zabieg przebiega bardzo dokładnie - tak aby nie uszkodzić mieszków włosowych.

Małe przeszczepy pozwalają chirurgowi odtworzyć naturalną linię czołową włosów i jednocześnie uniknąć zbyt wyrazistej i sztucznej linii. Część chirurgów stosuje przeszczep jedynie pojedynczych zespołów mieszkowych, inni natomiast zajmują się przeszczepami kilku, aby wypełnić centralną łysinę i uzyskać lepszy efekt.

Jakie są odczucia pacjenta po przeszczepie włosów?

Zabieg przeszczepu włosów jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Podczas pierwszych 24 godzin przeszczepy pokrywają się niewielkimi strupkami, a te odpadają w ciągu 4-14 dni. Po 10-16 dniach już przeszczepione włosy zaczynają odrastać i kontynuują swój wzrost.

Kto może skorzystać z chirurgii odtwórczej włosów?

Jeżeli zaobserwowałeś nadmierny ubytek włosów spokojnie możesz poddać się przeszczepowi. Zabieg ten polecany jest także w przypadku:

  • mężczyzn z łysieniem typowo męskim,
  • kobiet z łysieniem typu żeńskiego,
  • osób, które chcą odtworzyć lub ewentualnie zmienić kształt czołowej linii włosów,
  • osób pragnących zagęścić rzęsy, brwi, zarost,
  • osoby po procesach chorobowych, zabiegach chirurgicznych takich jak face-lifting oraz z bliznami pourazowymi,
  • osoby cierpiące na brak owłosienia w miejscach zwykle porośniętych włosami.

Jeżeli przeszczep włosów nie jest opcją, która Cię interesuje a chcesz mieć ich więcej to znamy idealną alternatywę! ViviComb produkcji Key Player Limited. Ten grzebień laserowy, dzięki wykorzystaniu technologii LLLT (Low Level Laser Therapy) jest w stanie powstrzymać łysienie, stymulować porost włosów i zwiększyć ich gęstość! Metoda ta jest od 20 lat z powodzeniem stosowana w specjalistycznych salonach i klinikach. Nigdy wcześniej nie była dostępna do użytku domowego.

ViviComb dzięki stymulacji mieszków włosowych, zwiększa gęstość włosów, przyśpiesza ich porost, pogrubia je i powstrzymuje wpadanie. W ponad 90% przypadkach, potwierdzono widoczne efekty. Pomimo stosunkowo wysokiej ceny, warto zauważyć iż poniesione koszta są jednorazowe! Podczas korzystania z grzebienia laserowego VivaComb nie ponosi się dodatkowych opłat, związanych z wymienianiem jakichkolwiek elementów. Cena sprzętu jest jednorazowa.

Po jakim czasie stosowanie grzebienia laserowego przynosi widoczne efekty?

Już przez pierwsze 8 tygodni możesz zaobserwować znaczne zmniejszenie wypadania włosów. Miejsca z których uprzednio zniknęły włosy, zaczynają się wypełniać. Wystarczy 8 tygodni aby zauważyć wzmożony wzrost włosów i zahamowanie ich wypadania. Po 12 tygodniach kuracji użytkownik grzebienia laserowego powinien uzyskać w pełni zadowalające efekty.

Jak działa grzebień laserowy VivaComb?

Proces stymulacji włosów został oparty na działaniu światła lasera. Grzebień emituje 12 wiązek laserowych, generujących spójne światło. Zastosowanie czerwonego spektrum i odpowiedniej mocy nadaje efektywność fototerapii.

Decyzja należy do Ciebie! Co wybierzesz? Inwazyjny przeszczep włosów czy może bardziej bezpieczny grzebień laserowy?

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Ocena
klientów
Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. ViviComb 2485 zł 10/10 grzebień laserowy ViviComb.pl 5/5
2. Procerin 306,90 zł 9/10 kapsułki i pianka NuviaLab.pl 5/5
3. NR-07 139 zł 9/10 płyn NR-07.pl 5/5
4. Revita 143,22 zł 5/10 szampon SzamponRevita.pl 5/5
5. Spectral.DNC-L 175 zł 8/10 spray VitaLab.pl 4/5

Artykuły na temat: porost włosów